Support to Nature Protected Areas in Ukraine: Карпатський біосферний заповідник


Наша країна неймовірна. Вона здатна назавжди зачарувати красою своєї природи, а ще незламними, волелюбними, відкритими та працьовитими людьми. 


Ми підготували декілька відеонарисів про національні парки та заповідники України, які демонструють різноманіття українських природних багатств та викликають почуття гордості в нашого народу. Які надихають боротися далі за кожен сантиметр рідної землі. Це місця сили кожного українця. 


Тож сьогодні ділимося з вами красою дивовижних куточків Карпатського біосферного заповідника. 


Це перша з восьми візитівок, які ми створили в рамках проєкту Support to Nature Protected Areas in Ukraine, що фінансується урядом Німеччини через Кредитну установу для відбудови (KfW). 


Наша філософія в тому, щоб зберегти виняткову красу України, розповісти про неї світові, а ще – аби якнайбільше людей дізналися про мужніх українців – працівників національних парків та заповідників, які оберігають безцінні скарби природи. Від перших днів повномасштабного вторгнення росії вони прихистили тисячі людей, котрі шукали порятунку від російської навали. Це наша спільна місія і спільна відповідальність. 


Обов’язково поширюйте це відео серед друзів.


Любіть Україну та вірте в ЗСУ!


Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!